Naše společnost projektových a technologických služeb pro průmysl s názvem FIS CZ, spol. s r.o.
Federation Industrial’s Services
s původním sídlem v Praze 6-Dejvicích
byla založena v roce 1992 za podpory anglo-americké poradenské a konzultační korporace FORUM Ltd. Cílem této společnosti je spolupráce s hlavními mechaniky a energetiky, ekology a vodohodpodáři průmyslových podniků, s řediteli odborů technické údržby, investičními odborníky, manažery technických projektů a průmyslovými podnikateli při obnově a revitalizaci infrastruktury výrobních provozů, navazujících inženýrských sítí a obslužného technického zázemí.

Společnost řeší podle jednotlivých autorizovaných profesních kompetencí zadávané úlohy v oborech technologického a strojního zařízení staveb, hydraulických procesů, potrubní přepravy kapalin včetně čerpací a potrubní techniky doplňované měřením a regulací potrubního systému až na úroveň automatizovaných potrubních tratí včetně kompletních dodávek technologických zařízení.

Společnost v prodejní síti plastové potrubní techniky GEORG FISCHER +GF+ plní úkoly poradenství, technické pomoci, zpracování a realizace projektů plastových potrubních systémů pro průmyslové aplikace v potravinářství, chemii, papírenském průmyslu, galvanotechnice a pod. V oborech čerpací techniky a potrubních systémů spolupracuje se strojní fakultou ČVUT.

Naše nabídka poskytuje možnost použít k projektovanému řešení celkem šest technologických programů (PVC-U, ABS, PVC-C, PP, PE a PVDF), které svojí chemickou rezistencí v celkovém součtu pokrývají škálu 2500 průmyslově a laboratorně používaných medií pro téměř všechny chemické výrobní technologie. Z tohoto důvodu je také GEORG FISCHER +GF+ jediným dodavatelem plastové potrubní techniky do programů NASA.